varis-doğal
Varisin Bitkisel Tedavisi
3 Nisan 2017
varis-belirtileri-nelerdir
Kılcal Damar Tedavisi Bitkisel
4 Nisan 2017

Varis İçin Krem

Uzman Desteği Alın

Varis İçin Krem

Varis İçin Krem, varis için bitkisel kremler, varis için etkili krem, en etkili varis kremi. Varis İçin Krem içeriğinde bulunan bitkiler hakkında makale.

Varis İçin Krem içeriğindeki bitkiler hakkıdan yazılmış bilgi amaçlı makale. Varis İçin Krem makalesinde en etkili varis kremi içeriği yer almaktadır. Makaleyi okuyarak sizde konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Varis Hastalığı Nedir

Damarsal hastalıklar arasında en ciddi konuma sahip olan Varis, hem tehlikeli hemde tehlikesiz olduğu söylenebilir. Bu ayrımı yapmak için sorunun toplardamar genişlemesi yada kılcal damar problemi olup olmadığına bakılmalıdır. Kapakçık bozulmasına bağlı olarak ortaya çıkan toplardamar genişlemesi asıl sorun olup. Tedavi edilmediğinde şikayetleri artarak bacak yaralarına ve pıhtılaşmaya neden olmaktadır. Kılcal damar ise nedeni tam olarak tespit edilememiş olup, estetik yönden kötü görünüme neden olmaktadır.

Varis Tedavisi İçin Kullanılan Bitkiler

Rezene : Romatizma ve varis olan bölgelerde rezene son derece etkilidir. (kaynak:saglık com)

At Kestanesi : Bacaklarda görülen variste dolaşımı düzenleyici ve ağrıları azaltıcı etki gösterir. (kaynak:atkestane wordpress com)

Hindiba : Deri kaşıntılarını, egzamaları ve temriyeleri iyileştirir. (kaynak:saglikaktuel com)

Servi Kozalağı : Basur, varis, ayak kokuları, ishaller, iç kanama ve çocukların yatağı ıslatmasına karşı kullanılır. (kaynak:bitkiseltedavi net)

Diş Otu : Kalp ve damar sağlığını koruyucudur. (kaynak:blog milliyet com tr)

Deve Dikeni : Varis hastalığına karşı da dahilen kullanılabilir. (kaynak:cosmoturk com)

Şakayık : Aşırı kanamaları durdurucu özelliğe sahiptir. (kaynak:bitkicenter com)

Varis İçin Krem İçeriği

Çörek Otu Yağı : Varis ve vaskülit gibi damar ve kas hastalıklarına iyi gelir. (kaynak:dogalvebitkisel com)

Mersin Yağı : Kanamaları durdurur. (kaynak:yag gen tr)

At Kestanesi Yağı : Kılcal damarların kanama ve çatlamasını iyileştirirken iç kanamanın geçmesini sağlar. (kaynak:faydalari com)

Keten Tohumu Yağı : Kan dolaşımını hızlandırır. (kaynak:sifalibitkitedavisi com)

Varise bitkisel kesin çözüm, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makaleyi okudunuz. Varise bitkisel kesin çözüm, hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Varis tedavisi, hakkında detaylı bilgi almak için uzman hekimlere başvurabilirsiniz. Varis bitkisel tedavisi, hakkında detaylı bilgi almak için yazılmış diğer makaleleri okuyabilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.